• Свеж
Лилгиј Женски Моден Летен Цврст Секојдневен Џеб Суспендиран Комбинезон Без Ракави За Деловно Работење

Лилгиј Женски Моден Летен Цврст Секојдневен Џеб Суспендиран Комбинезон Без Ракави За Деловно Работење

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Летен Цврст Секојдневен Џеб Суспендиран Комбинезон Без Ракавикарактеристики : 1.Карактеристики : комбинезони,Секојдневни,Цврсти комбинезони,Без Ракави.2.Материјал : 50% памук,45% Вештачки памук, 5% Спандекс.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : 95% Полиестер,5% Спандекспатер Тип : Цврста Јака : Тркалезен Врат : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезони.USUKEUBust Waist Hip Length XXXL3 X-Large141844108cm/42.52"84cm/33.07"108cm/42.52"164cm/64.57"Size : XXXLSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 108cm/42.52 "Половината : 84cm/33.07" Колк : 108cm/42.52 "Должина : 164cm/64.57" Женски Моден Летен Цврст Секојдневен Џебен Суспендиран Комбинезон Без Ракави за Деловно Работење. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20