• Свеж
Хоф Солна Патики

Хоф Солна Патики

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Со Одличен Изглед, Ретро Атмосфера, Поддршка И Удобност, Тренерите За Стил На Трчање Хоф Солна Се Идеални Чевли За Удирање На Тротоарот Во Ретро Стил Одново И Одново. Горниот Дел Од Кожа И Велур, Влошката Од Мемориска Пена И Назабениот Надворешен Ѓон Обезбедуваат Удобен И Постојан Чекор. Логото На Јазикот. Отстранлива Влошка Од Мемориска Пена. Рециклиран Гумен Ѓон. Памучни Рамни Врвки. 3,5 См Висок Ѓон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44

Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња

Пад Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинез�

DEN 265.44

Ауфмер Лето Копче Лабава Кошули За Мажи Дозвола Машки Повик Солидна Пресврт Патент Пуловер Спортски Краток Ракав Костум Продажба

Мажи Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : 1.It изработен е од ви

DEN 2.67