• Свеж
Замена RF надворешна рачка на вратата компатибилна со 2015- Ford F- Front, лев возач црн

Замена RF надворешна рачка на вратата компатибилна со 2015- Ford F- Front, лев возач црн

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Black Door Lock/Key Hole Provision : With Key Hole Replaces OE Number : FL3 Z1522405 AHReplaces Partslink Number : FO1310174 Interchange Part Numer : FL3 Z1522405 AH, FO1310174 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty EXTERIOR DOOR HANDLEExterior door handles are an affordable way to Вратете ја функционалноста на вратата на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработени со трајни материјали за долг животен век.Премиум Црната завршница одговара на вашата оригинална рачка на надворешната врата. процеси како оригинална, обезбедувајќи одлична фитма и квалитетна завршница. Следни возила : Позиција : Фронт, Левфорд2018-2020 Ф-150 полициски одговор2015-2020 F-150 (подмодел : Кинг Ранч, Ларијат, Платинум, XL, XLT) 2016-2020 F-150 (подмодел : ограничен, SSV) го заменува бројот на ОЕ : FL3 Z1522405 AH. Заменува број на делови : FO1310174. Броеви на размени : FL3 Z1522405 AH, FO1310174. Заменува број на делови : FO1310174. Броеви на размени : FL3 Z1522405 AH, FO1310174.

Детални спецификации

Додатоци на производи