• Свеж
3-Излезен Вртлив Адаптер За Напојување Со Ноќно Светло, Бело, 14442

3-Излезен Вртлив Адаптер За Напојување Со Ноќно Светло, Бело, 14442

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Додадете разноврсност на секој сад со Вртливиот Адаптер ЗА Напојување GE 3-Излез Со Ноќно Светло. Врти еден излез во три заземјени (3-жици) излези и се одликува со секогаш вклучено ноќно светло што обезбедува мек син сјај. Неговиот уникатен дизајн на вртење ги држи приклучоците блиску до ѕидот за лесен пристап. Не за употреба со продолжни кабли. Внатрешна употреба само. Останете поврзани Со Ge 3-Излез Вртливиот Адаптер За Напојување Со Ноќно Светло. Моќност Повеќе : Погодно напојување до 3 уреди на една локација, прифаќа поларизирани и заземјени приклучоци. Ноќно Светло : 24-часовно, електролуминисцентно ноќно светло обезбедува мек, син сјај во секое време од денот. Вртење : Агол на чешмата за да ги поставите приклучоците рамно на ѕидот и да заштедите простор зад мебелот. Безбедно : Ул Наведени, 3-пронг, заземјен приклучок обезбедува дополнителна безбедност. Спецификации : Оценето за максимум 125 VAC, 15 A, 1875 W.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67