• Свеж
Инспирит Дизајн Фортнит Зелен череп Трупер Ноќта на вештерките маж, тинејџер 14-17, зелена

Инспирит Дизајн Фортнит Зелен череп Трупер Ноќта на вештерките маж, тинејџер 14-17, зелена

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Победата работи длабоко во коските. Добијте го вашиот сјај со овој официјално лиценциран Fortnite Green Green Gluple Skull Trooper Teen Halloween костум! Вклучува сè што ви треба за да соберете бонбони во скелетен стил : печатен скок со скелети, бандана, појас, муниција торбичка и секако, маска за четкички со сјај-во-темни. Овој костум е совршен за вашата следна забава за гејмер или додека трик или лекување со пријатели! Фенси фустан костум за Ноќта на вештерките вклучува : . Скока. Бандана. Торбичка. Појас. Маска. Дополнителни детали : . Млада машки тинејџер 14-17, машка големина : Л. Костимот е 100% полиестер. Миење на рацете се препорачува за џемпери. Место чисто за додатоци . удобно вклопување. Живописни бои и исклучителен квалитет од дизајни за инспирит . увезени .. Предупредување : . Чувајте подалеку од пламенот!. Делови за гушење на опасност од опасност. Не за деца под 3 години . ВНИМАНИЕ : Маска може да го наруши видот или слухот. Надзор за возрасни се препорачува за деца за време на ноќната употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксери Трендовски Секојдневен Копче Надолу Туника Обична Туника Класичен Вклопување Копче Надолу Туника Крст Крст Ладна

❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерењ

DEN 2.67

Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал

Нашите фитинг обични врвови, можат да носат со фармерки / хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шо

DEN 215.84