• Свеж
Тенеси Титанс 16 Тимски Венец Знак

Тенеси Титанс 16 Тимски Венец Знак

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Додадете допир на тимски дух во вашиот дом за време на вашата омилена сезона со Овој Знак За Тимски Венец Тенеси Титанс 16". Материјалот од лесонит со средна густина се спротивставува на пукање и искривување со текот на времето, обезбедувајќи ова празнично парче да трае со години. Иконското лого На Тенеси Титанс ќе им даде до знаење на сите посетители каде лежи вашата верност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Фан Креации. Материјал : 100% МДФ. Внатрешна употреба само. Мерки прибл. 16" во дијаметар. Официјално лиценциран. Печатена графика. Подготвен за закачување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33