• Свеж
Колиша Женски Панталони Високи Половини Долни Еластични Половини Палацо Панталони Лабаво Вклопување Празнични Панталони Со Широки Нозе Светло Зелена XL

Колиша Женски Панталони Високи Половини Долни Еластични Половини Палацо Панталони Лабаво Вклопување Празнични Панталони Со Широки

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Дневни Панталони, Палацо Панталони, Широка Нога Долга Панталона, Лабави Обични Панталони, Плажа Бохо Харем Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Шема : Цветен Принтбој : Бела Црна, Шарена, Црвена, Портокалова, Светло Сина, Црна, Сина, Црвена(По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Целосна Должина Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски харем панталони, секојдневни палацо панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со еднобојна, еластична висока половина, чаден висок пораст, права широка нога, дневни панталони со џебови,палацо панталони со висок струк за жени, течни панталони удобни и шик.4. Женските широки панталони за нозе се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Широки Панталони За Нозе со Врвка, Лабави Удобни Секојдневни Панталони за Пижами, Палацо Панталони Со Висок Струк, Боемски Долги Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Оваа Директно Широка Нога Панталони Може Да Биде Добро Усогласена Со Речиси Сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Ками Врвот, Култура Врвот за Еден Неврзан Трендовски Изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

машки панталони возидаоке мажи памучни ленени цврсти еластични панталони за половината врвки панталони со среден струк со џебови

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 543.84

Сребрена Треска Рачно Изработена Мозаична Турска Светилка - Мароканско Стакло-Биро За Маса Покрај Креветот-Бронзена База Активните

Сребрена ТРЕСКА турски Мозаични Светилки со рачно Изработени Стаклени Глобуси.Рачно изработени Во Мар�

DEN 3.33