• Свеж
Холојивер Патриотски Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави За Мажи Кошули Со Американско Знаме За Мажи за 4 јули И Лето Кошула Со Јака Со Ревер Со Џеб Блуза Од Хавајски

Холојивер Патриотски Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави За Мажи Кошули Со Американско Знаме За Мажи за 4 јули И Лето Кошула

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Мажите Обични Модни Јаки за Превртување хавајски Печатење Кратки Ракави Имаат Џебови Кардиган Копче Кошула Блуза Карактеристики : Висококвалитетна Ткаенина : Овие кошули направени од одлична ткаенина, лесни, не се намалуваат и бледнеат.Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тркалезен врат, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност.Пар со : целиот овој резервоар е елементи кои ќе ве придружуваат низ летото и ќе уживате во летото. совршени се за Комбинирање со јакни,кардиган, фармерки, шорцеви,секојдневни спортски панталони и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, aut.Нега на облека : Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода.Аобест : Вистинска Мода За Мажи Жени. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : затворање На Копчето За Машка Кошула ОД 1 КОМПЈУТЕР. ХИПЕР-УДОБНА ТКАЕНИНА : Патриотските Кошули За Мажи се направени со висококвалитетно истегнување на удобноста, мек мек, лесен материјал За дишење Нашите кошули ВО САД за мажи се удобни во текот на целиот ден. СТИЛСКИ ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Одлично За Облека од 4 јули и изработени со разноврсно модерно вклопување, нашите кошули од 4 јули за мажи со преден џеб се прилагодени за стилска, облека-каде било. ЖИВОТНИ МОМЕНТИ : нашите машки кошули со копчиња со кратки ракави отпорни на брчки ви помагаат да изгледате добро на огномет, бејзбол натпревар, забава во базен за меморијален ден, СКАРА на 4 јули, оган на плажа или парада!. ИГРА МЕНУВАЊЕ НА ДИЗАЈН нашите машки копче надолу кошули функција светла, гласно, вртење на главата, задебелени букви, еден-на-еден вид дизајни! Кошулите со американско знаме за мажи сигурно ќе ви помогнат да се истакнете во толпата!.

Детални спецификации

Додатоци на производи