• Свеж
Машки Секач И Бак Јаглен Државни Булдози Во Мисисипи Голема И Висока Истегнување Гингам Долги Ракави Копче Надолу Кошула

Машки Секач И Бак Јаглен Државни Булдози Во Мисисипи Голема И Висока Истегнување Гингам Долги Ракави Копче Надолу Кошула

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Претставете Ги Вашите Државни Булдози Во Мисисипи во стил во секое опкружување со оваа стилска Кошула Со Големи И Високи Истегнувања На Гингам Со Долги Ракави Со Машина И Бак. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Целосно копче напред. Снимени рабови. Боја на предиво. Долг ракав. Материјал : 64% Памук/33% Полиестер/3% Спандекс. Барел манжетна. Џеб за крпеница на градите. Завршница отпорна на брчки. Марка : Секач & Бак. Цевки во внатрешноста на задниот врат. Копче надолу јака.

Детални спецификации

Додатоци на производи