• Свеж
Земјиште за породилно Ноел

Земјиште за породилно Ноел

DEN 398.08

Од стока
Во магацинот

Останете удобно додека го славите најубавото време во годината со овој празничен породилен џемпер. Направено од мека плетена акрилна мешавина, овој божиќен џемпер има прекрасна и сјајна графичка на предната страна со "noel " и снегулка во ливче. Долгите ракави, деколтето на лажицата и полите се сите ребрести за дополнителна издржливост, а полите има странични парчиња за да ве одржуваат слободно да се движите. Овој забавен џемпер е достапен во разноврсна црна боја и прави одличен подарок за мајките што очекуваат за време на сезоната на празници. Божиќно џемпер за мајчинство Ноел : 97% акрилик, 3% полиестер. Породилен џемпер. Плетена конструкција. Сјајна графичка графичка од предната страна со „Ноел“ и снегулка. Долги ракави со манжетни со ребра. Деколте со ребрести лажички. Ребреста полите со странични парчиња. Достапно во Ноел Блек. Машинско миење топло со слични бои, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво средно, ниско железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67