• Свеж
коаезне Дете Деца Бебе Девојки Прекрасна Вештерка Виножито Црна Наметка Фенси Облечи Партија Туту Фустан Тул Фустани

коаезне Дете Деца Бебе Девојки Прекрасна Вештерка Виножито Црна Наметка Фенси Облечи Партија Туту Фустан Тул Фустани

DEN 169.28

Од стока
Во магацинот

Повод : . Пол : Девојки. Тип на ракав : Детски Фустани За Принцези Без Ракави За Девојчиња табела со Големина : . Големина : 0-6М Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Должина : 30см/11,8" Висина : 70-80см големина : 6-12м Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 33см/13,0" Висина : 80-90см големина : 12-18м Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Должина : 35см/13,8" Висина : 90-100смсајз : 2т Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Должина : 46см/18.1" Висина : 100-110см големина : 3-4т препорачана возраст : 3-4 години должина : 51см/20.1" Висина : 110-120см големина : 5-6т препорачана возраст : 5-6 години должина : 53см/20.9" Висина : 120-130см големина : 7-8т препорачана возраст : 7-8 години должина : 65см/25.6" Висина : 130-140СМ Големина : 9-10т препорачана возраст : 9-10 Години Должина : 67см/26.4" висина : 140-150см Големина : 11-12т препорачана возраст : 11-12 години должина : 70см/27.6" ВИСИНА : 150-160см Девојките се облекуваат на церемонија тул наметка, прашка ремени за рамо се украсени со тул, Плетени Исечоци Капчиња Елече Со Детали За ВРЗУВАЊЕ Со ЛЕНТА И Цвет Напред, што може Да го обликува телото и да го направи фустанот Добро да одговара. Градиент Боја Подуен Фустан Од Тул, Дизајн На Здолниште Со Школки Од Бисерна Чипка, Макси Фустан Со Целосна Должина И Стил На Должина На Коленото, Изгледа Убаво И Елегантно. Големина девојка, Достапни За 2-12 Годишно Бебе Дете Деца Тинејџерски Девојки. За Маскенбал Забави, Подароци, Забави, Карневал, Божиќ, Велигден, Новогодишна Забава, Волшебник-ер, Вештерка, Фестивал Или Танцова Забава Итн. Дете Деца Бебе Девојки Делукс Ма-гик Величествена Вештерка Наметка, Се Облекуваат Фенси Облека За Играње Улоги, За Карневал, Фестивалска Забава и Реквизити За Фотографија. Изработени Од Полиестерска Мека Ткаенина, пријателска за Кожата и Без Штета на Нежната Кожа на Вашите Девојки, Дише и Удобна за Носење. Рачно ткаен Висококвалитетен Тул Фустан, должина на Глуждот и должина На Коленото За Ваш Избор, Што Е Многу Убаво и Изгледа Подуено и. Црна Делукс Ма-Гик Вештерка, Ќе Биде Облека за Вашето Мало Девојче На Овој Празник Девојки Фланелен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступел Индустрии Перење Соба Збор Пребарување Изгубени Чорапи Виси Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

DEN 1.67

Кајун Земјиште Портокалова Варете Инфузија Оз торбичка додадена на секое вриење од морска храна. нуди цитрусен портокал користејќи

Кајун Земјиште Портокалова Варете Инфузија 5 мл совршено надополнување На Нашето Целосно Вриење од 4 Фу�

DEN 47.68