• Свеж
Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 6002.72

Од стока
Во магацинот

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Се-во-Едно Комплетна Замена На Комплетот За Предни И Задни Сопирачки : R1 Концепти Комплет за Предни И Задни Сопирачки Од Серијата e Line доаѓа со (4) ротори на сопирачките со високи перформанси (8) перничиња за сопирачките за перформанси и хардвер. Оем Спецификации : Формулирани со спецификација На леано железо G3000/G11 H18, овие премиум ротори на сопирачките се дизајнирани да одговараат на спецификациите НА OEM за издржливост, сигурност и стабилност. Ненасочен Финиш-Секој ротор е подготвен со ненасочен финиш за да промовира побрз и порамномерен кревет на подлогата за сопирачките на дискот, заедно со потивки и помазни застанувања за подолготрајни, конзистентни перформанси на сопирањето. Ниска Прашина И Бучава : влошките за Сопирачките доаѓаат со шипки за да се елиминира бучавата. Ниска прашина, без азбест специјалната керамичка формулација обезбедува одлична отпорност на избледување. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките. Сигурен Квалитет : Произведен со повеќе легури за подобрена дисипација и перформанси на топлина. Мелница-избалансиран за правилна функција на роторот. Квалитет потврден за правилна металургија и правилна дебелина на плочката на сопирачките. Одговара Изберете : 1998-2000 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК 1996-2000 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц 1996-1997 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Глоквис Мажи Хулахопки За Теретана Еластичен Струк Атлетски Панталони За Компресија Џогер Хеланки За Џогер Со Среден Струк Брза

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Панталони За Компресија, Атлетски Хеланки За Вежбање,

DEN 495.84