• Свеж
Dorman HW Заден Диск Сопирачка Дебеломер Болт За Специфични Lexus Toyota Модели Одговара изберете: 1989-ТОЈОТА CAMRY, 1990-LEXUS ES

Dorman HW Заден Диск Сопирачка Дебеломер Болт За Специфични Lexus Toyota Модели Одговара изберете: 1989-ТОЈОТА CAMRY, 1990-LEXUS

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа завртка за дебеломер на диск сопирачката е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила. Изработен од квалитетни материјали, тој е дизајниран за сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа завртка за дебеломер на сопирачката на дискот одговара на вклопувањето и функцијата на фабричкиот дел на одредени години, марки и модели. Идеално решение - оваа завртка е сигурна замена за оригиналниот дел што недостасува или не успеа поради замор. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќни Врвови За Жени Облечени Секојдневни Цветни Пуловер Широки Кошули Плус Големина Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Греј

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

DEN 303.84