• Свеж
Машки Машина И Бак Јаглен Фресно Држава Булдози Свод Се Водат Оксфорд Лента Долг Ракав Копче Надолу Кошула

Машки Машина И Бак Јаглен Фресно Држава Булдози Свод Се Водат Оксфорд Лента Долг Ракав Копче Надолу Кошула

DEN 1305.60

Од стока
Во магацинот

Покажете ја гордоста на Вашите Државни булдози Во Фресно со Овој Свод Истегнете Ја Кошулата Со Долги Ракави Со Долги Ракави Од Секачот И Бак. Оваа кошула со копчиња е совршена за денот на играта или еден ден во канцеларија. Везеното лого на Државните булдози Во Фресно ќе им даде до знаење на сите кој е вашиот омилен тим. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Целосно копче напред. Машинско перење, сува сува ниска. Завршница отпорна на брчки. Долг ракав. Материјал : 64% Памук/34% Полиестер/2% Спандекс. Апликација за везена ткаенина. Текстура памук мешавина водат ткаенина. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи