• Свеж
Earance Заштеди Дозвола За Tagold Менс Зимски Блузи, Моден Човек Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маицаumn Печатење Блуза Sweartshirt

Earance Заштеди Дозвола За Tagold Менс Зимски Блузи, Моден Човек Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маицаumn Печатење Блуза

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Мода Човек Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маицаumn Печатење Блуза Sweartshirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат Заumn и Зима. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата.Сезона : Aut И Зима Пол : Менокација : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Врвен Машки Џемпер; Машки Врв На Јака; Машки Дуксери Со Качулка; Машки Џемпер Со Долги Ракави; Машки Плетени Врвови; Машки Спортски Блузи; Машки зимски Врвови. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Мода Човек Превртување Јака Долги Ракави Блузи Маица Aut Печатење Блуза Свирче.

Детални спецификации

Додатоци на производи