• Свеж
LED осветлена розова орхидеја и свеќа за внатрешни свеќи за внатрешни работи на Патно, платно, wallидна уметност 15,75 11,75

LED осветлена розова орхидеја и свеќа за внатрешни свеќи за внатрешни работи на Патно, платно, wallидна уметност 15,75 11,75

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Прекрасно прикажување на розови орхидеи и фенери за свеќи за свеќи што висат над пријатната маса за внатрешен двор, подготвени за луѓето да уживаат во убавите ноќни свеќи да се осветлуваат од зад платното со 7 LED светла доаѓаат подготвени за зачувување со куки на задната удобна/исклучена Вклучувањето на страната бара (2) "AA " Батерии со големина - не се вклучени само за внатрешна употреба Димензии : 15,75 "H x 11,75 " W x .75 "D материјал (и) : Canvas/Wood/MDF ( фиберборд со средна густина) Wallидна уметност на платно. Подготвено-до-зачувување. Розови орхидеи и фенери за свеќи. Патио забава за 4. Работена со батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фарма за студска индустрија до маса зеленчук рустикално дрво текстуриран дизајн на зборови графичка уметност сива врамена уметничка

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 3.00