• Свеж
LED осветлена розова орхидеја и свеќа за внатрешни свеќи за внатрешни работи на Патно, платно, wallидна уметност 15,75 11,75

LED осветлена розова орхидеја и свеќа за внатрешни свеќи за внатрешни работи на Патно, платно, wallидна уметност 15,75 11,75

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Прекрасно прикажување на розови орхидеи и фенери за свеќи за свеќи што висат над пријатната маса за внатрешен двор, подготвени за луѓето да уживаат во убавите ноќни свеќи да се осветлуваат од зад платното со 7 LED светла доаѓаат подготвени за зачувување со куки на задната удобна/исклучена Вклучувањето на страната бара (2) "AA " Батерии со големина - не се вклучени само за внатрешна употреба Димензии : 15,75 "H x 11,75 " W x .75 "D материјал (и) : Canvas/Wood/MDF ( фиберборд со средна густина) Wallидна уметност на платно. Подготвено-до-зачувување. Розови орхидеи и фенери за свеќи. Патио забава за 4. Работена со батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи