• Свеж
Бебе Бебе Детска Девојка Облека Боди Ромпер Комбинезон Облека За Играње Костим За Сончање

Бебе Бебе Детска Девојка Облека Боди Ромпер Комбинезон Облека За Играње Костим За Сончање

DEN 186.88

Од стока
Во магацинот

Висококвалитетна и Сосема нова 100% Главна Боја : КАКО Слика Во Моден Материјал : Памучна Мешавина plz : оваа големина на производот е мала,ве молиме нарачајте соодветно.Ве молиме, љубезно погледнете ја вистинската висина и табелата со големини на вашите деца пред да купите/наддавате. Фала.Пакет вклучени : 1x Bodysuitsize Табела : Големина t Должина t Bust*2 t Age70 t38 cm t23 cm t0-6 Месеци 80 t40 cm t24, 5 cm t6-9 Месеци 90 t42 cm t26 cm t9-12 Месеци 100 t44 cm t27, 5 cm t12-18 Месеци постои 2-3% разлика според Рачно Мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Новороденче,Ромпери,костим за сончање,Облека,Бебе,Девојче,Костум за Тело,Облека,костим за играње, комбинезон.

Детални спецификации

Додатоци на производи