• Свеж
К Син Азурит Скапоцен Камен Рачно Изработен Сребрен Накит Приврзок 2.44

К Син Азурит Скапоцен Камен Рачно Изработен Сребрен Накит Приврзок 2.44

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Дизајнер К2 Сина Азурит Скапоцен Камен Рачно Изработени 925 Сребрен Накит Приврзок 2.44" Од Нилам Скапоцени Камења И Накит. За Нас -. Ние Правиме Накит Бизнис Од 2000 Нашата Компанија е еден од најдобрите трговците на мало за скапоцени камења навртки накит. Имаме големи селекции на еден вид рачно изработени занаетчиски нараквици, обетки, приврзоци, ѓердани и прстени. секојдневно додаваме нови парчиња во нашата продавница. Нашиот накит е изработен од најфини и висококвалитетни полускапоцени камења, нема да најдете подобар квалитет или вредност кај кој било друг продавач. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА -. # Ние продаваме само сосема нови предмети. Ние не продаваме користен накит. Целиот наш накит е 100% природен без конфликти. Ние не продаваме лажни или лабораториски создадени скапоцени камења. # Нашите работни часови се од понеделник до петок, 10 : 00 ДО 6 : 00 ЧАСОТ, без празници. К2 Сина Азурит Скапоцен Камен Рачно Изработени 925 Сребрен Накит Приврзок 2.44". Природен Накит Од Скапоцени Камења. Најдобар 925 Стерлинг Сребро.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксери Со Градиент Печатење Секојдневни Врвови Добро облечен Дуксер Памук Мек Скокач Вратот На Екипажот Пуловер Со Долги

8 " Должина : 70см / 27 ● Клучни Карактеристики} Графички Дуксер На Екипажот;Бела Ленена Јакна Жени;Бела Јак�

DEN 153.44

Шејн Девојки Облека Момче Печатени Суспендер Постави Облека Бебе Виножито Панталони Лето Блузи+Комбинезони Девојка Девојки Облека&Постави

ви благодариме за разбирањето!Материјал : Памучна Мешавина Ако вашето дете е препорачуваме да изберете

DEN 287.84