• Свеж
Резервоар за медалјон со бел стаг

Резервоар за медалјон со бел стаг

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Барате врв без ракави со секојдневната удобност и разноврсност на резервоарот, но со малку повеќе пизаза? Проверете го резервоарот за медалјон за White White Stag Plus. Изработено е од мек и дише 100% памук и има прекрасен акцент на медалјон со чипка на чипка од предната страна под деколтето на лажичката. Деколтето е исто така без ознака за мазно чувство на вашата кожа, додека директно полите го комплетира резервоарот за плус големина. Достапно е во најразлични слатки бои за да го надополни вашиот секојдневен ансамбл на топло време. Women'sенски плус медалјски резервоар : 100% памук. Плус резервоарот за плус. Детали за медалјон со обоена од носење на чипка од предната страна. Без ракави. Деколте за лажичка. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив со железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мали Патики Вистинско Дрво Кафе И Пекарница 20-Парче Дрвени Преправаат Игра Кујна Играчки Плејсет, Реални Светла И Звуци, Двострана

Пијте и печете забава и нешто добро со ова вистинско, цврсто и издржливо кафуле и пекара, каде што децата

DEN 639.84

Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортск�

DEN 153.44