• Свеж
Сребрена пролетна рен сенф, 9. Оз

Сребрена пролетна рен сенф, 9. Оз

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Сребрена пролетна рен сенф е зачинет додаток на кој било сет на мирудии. Овој пакет од 9 сенф е со сорта на пиво и брада сенф; Шише од 9,5 мл Сребрена пролетна сенф прави вкусен и кошер додаток на вашата маса. Сребрена пролетна рен сенф : Пиво Брат рен сенф. Кошер. Секој контејнер е 9,5 мл. Пакетот вклучува девет индивидуални шишиња сенф.

Детални спецификации

Додатоци на производи